top of page

Tek supermarket “Hilal Food Centre”


Tek supermarket “Hilal Food Centre” sapo kanë mbërritur edhe specat e kuqe dhe somborkat e freskëta, direct nga Kosova. Për më shumë informacion nxitoni tek supermarketi, pasi dhe sasia e tyre mund të mbarojë shumë shpejt…

Ky informacion jepet për të gjithë ata familjarë të interesuar për këto produkete, dhe si një përgjigje për pyetjet e shumta që na drejtohen përditë. Ju faleminderit!
27 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page