top of page

Suksese Alma!


Në ambjentet e bibliotekës publike Feniks, datë 26 Maj, ora 10 e 30, realizohet promovimi i librit tim për vogëlushët "NJË LIBËR PËR YJET '', botuar para disa vitesh ne shtepine botuese Ada me botues Roland Lushi te cilin e falenderoj per cilesine dhe korrektesen , me redaktor mësuesin e letërsisë z. Fejzi Murati; piktore, e talentuara zonja e nderuar Bardha Lile e cila mori përsipër me shumë dashuri ilustrimin , si dhe korrektore libri mësuesen Sara Gjolena. Ju mirëpres!9 views0 comments

ความคิดเห็น


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page