top of page

Sikur te isha ti


Sikur të isha ti,

e futur brenda shpirtit tënd;

do t'a shihja botën si ti .

Sikur ti të ishe unë,

do t'a shihje po ashtu.


Ja që jemi ,

Unë dhe Ti;

I shohim gjërat si vetvetja.


Ndaj të lutem

mos më gënje.

12 views0 comments

Yorumlar


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page