top of page

PASAPORTA IME


PASAPORTA IME


Jabanxhi në vendlindje

Muhaxhir në Tiranë

Shtetësia: shqiptar

(Kështu ndjehem dhe jam!)

Tani më thoni ju; po Atdheun,

Atdheun ku e kam?


Tiranë, Gusht 2023

13 views0 comments

Comentários


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page