top of page

NJE LIRIKE NGA MYSLIM MASKA


NJE LIRIKE NGA MYSLIM MASKA

 

Unë të desha shumë

Nuk di pse më vrave

Kur isha në gjumë

Më fute në varre!

 

Po kështu dhe Danten

e dashura e vrau

Dhe siç thotë Shekspiri :

Më pas , qau dhe qau…

 

17 – 1 -2024, Athinë

34 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page