top of page

Ngushëllimet e mia të përzemërta për miku Dr.Profesor  “babushi’ Murat Gecaj


Seli Murati dhe Murat Gecaj

Ngushëllimet e mia të përzemërta për miku Dr.Profesor  “babushi’ Murat Gecaj


Të prehesh ne paqë miku im i mrekulluar dhe i çmuar ,kënaqësi ime që të njoha ty babush Dr.Profesor Murat Gecaj  nuk do të harroj kurrë  respektin dhe mirësitë tuaj  të sinqerta ,krenari kush të njohu  ty një person i veçantë më shumë vlera ,do të jesh  në zemra tona gjithmonë do të kujtojmë për herë me shumë mall ,me dhimbje me të madhe ishpreh ngushëllimet e mia të përzemërta familjes  miqve dhe te gjithë dashamiresve. 

34 views0 comments

תגובות


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page