top of page

ME SIGURIMbi varrin tim tē qetë ,sigurisht, hëna dhe yjet do farfurojnë, stuhitë do të derdhen pambarimisht, si të tjerëve eshtrat do t'm'i pērshkojnë .


Në vendlindjen time ,nëse pyesin një ulli, do t'u pērgjigjet dēshmitari i blertë, do të hapë gojën, do t'u thotë me siguri : " Nën kēmbēt e mia prehet një poet ."

38 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page