top of page

L Y P S A R I
L Y P S A R I


E pyes një lypsar, të shkretin

Pse e pranove skllavërinë?

-Se s’paska arkivol për shtetin

Dhe as varrezë për tiraninë!

50 views0 comments

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page