top of page

Kori i mizave


Luan Xhuli

Brënda gotës u mbyllën mizat. Njerzit dhe yjet, brënda kohës Mizat, këndonin si soliste të para. Mediokrit,. veshën mjekrën e të diturit. Unë, i tepërt dhe jashtë loje: As mizë, as yll, as poet, as asgjë… Mbeta, duke menduar për të ikurit e pa gojë… 2 Prill 202018 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page