Ju urrej!


Ismail Çala

Ju urrej!


Nga Ismail Çala


Ju kam urryer qysh kur isha 11vjeç, qysh kur me perzute si qen nga shtepia ime bashke me vellezerit, motren e vogel dhe prinderit e mi qe tani jane ne ate boten tjeter!