E mjera Jozefine....


Adriatik Riza Dosti

Sinqerisht me ka ardhur keq kur ndonje i persekutuar i vertete politik ne Shkoder apo edhe ndonje Artist i mrekullueshem shkodran me kane kundershtuar kur ne krye te heres une publikisht kam shkruar disa here hapur e me fakte e argumenta llogjike se c'perfaqesojne e kujt i sherbejne veprimet e qendrimet e here pas hereshme te ish nenkryetares se PD dhe ish Kryetares demokrate te Parlamentit shqiptar znj. Jozefina Topalli...

Nejse ...pune e tyre...por tashme dalja hapur e heqja e maskes prej vete Jozefines nuk le kurrfare shtegu te kundert mendimi pervecse si Jozefina e si Majlinda Bregu e se fundi edhe aguridhja Rudina Hajdari jane produkti me i keq e me antidemokratik qe PD ka prodhuar ndonjehere ne jete-politiken e saj 30 vjecare...