top of page

DY POEZI NGA MYSLIM MASKAMos ma vrisni ëndrrën

Brenda saj rrojë unë.

Po ma vratë dhe këngën

Përse duhet të rrojë?...23-10- 2023,Athinë.

***

Ai që të do “më shumë “

Pikërisht

Ai të vret,,,

Këtë gjë, se them unë

E thonë Engjejt

Që vijnë nga Qiejtë… 22 – 10 – 2023 , ATHINE.


68 views0 comments

Comentários


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page