top of page

HIJE…


NjË POEZI NGA MYSLIM MASKA

HIJE…

Hije ishim

Hije jemi.

NJË MREKULLI E ZOTIT

DHE E QIELLIT.

Do kendojmë, do qeshim,

Si hije do vdesim.

Hije jemi!... 14 – 3 – 2023 , Athinë.

28 views0 comments

Comentários


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page