top of page

Aty ku puna jep rezultat


Drejtuesi dhe aktivisti demokrat Shkëlqim Cufaj thotë se të gjithë demokratët dhe aktivistët e sektorit kanë qenë model angazhimi. Ata kanë bërë një punë të palodhur e të përksuhtuar. Ai i falenderon të gjithë ata dhe flet me një zell të madh për angazhimin e tyre në fushatë.

Ka mjaft zëra që flasin vetëm për hajdutin. Zërat janë për vjellje të votave të 25 Prillit. Por askush tashmë nuk ka kohë të thotë, se aty ku ka qrnë puna e madhe e demokratëve, aty ku kishte përkushtim komunitar gati si një familje dhe të gjithë ishin në krye të detyrës rezultatet flasin qartë.

Një shembull i qartë është Grupseksioni i Sektorit Rinia në Durrës me kryetar z Shkëlqim Cufaj. Aty PD ka marrë rezultat mjaft dominues. Në krye të kësaj janë i ati dhe kreu demokrat i familjes Cufaj, Demushi, Shkëlqimi, Gazmendi dhe të gjithë këta demokratë me shpirt që janë në foton më poshtë. Të gjithë kanë mertat e tyre për rezultatin mjaft pozitiv që flet vetë.Ja dhe faktet që flasin vetë:

41 views0 comments

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page