top of page

28 qershor 1940


28 qershor 1940

Ish-Mbreti Zog dhe Mbretëresha Geraldinë, e Shqipërisë, të shoqëruar nga tre motrat e ish-Mbretit, kanë mbërritur në Londër.

19 views0 comments

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page