top of page

“Kur Nëna të largohet nga kjo jetë…”


“Kur Nëna të largohet nga kjo jetë…”, Ish-Presidenti Bujar Nishani ndan lajmin e hidhur dhe prek me fjalët

Ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani humb njeriun e shtrenjtë.

Nishani thotë se dhimbja për humbjen e nënës është aq e madhe sa e ka bërë të qajë si fëmijë. Të shumë janë ndjekësit që i shprehin ngushëllime të gjejë forcën për ta përballur humbjen.

“Kur Nëna të largohet nga kjo jetë, megjithëse ti je vetë baba, përsëri qan si një fëmijë”,- shkruan ai.131 views0 comments

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page