top of page

UNË DHE KOHA


UNË DHE KOHA

X X X


Tani eci më ngadalë . . .

Mendohem më shumë . . .

Jetoj më pak . . .

Lulet e shpirtit i rris në një guack´ . .

20 views0 comments

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page