top of page

TRANSPORT MALLRASH BRITANI E MADHE - SHQIPËRI DHE ANASJELLTAS

Të dashur klientë nisja e dërgesave tuaja nga Anglia për në destionacionet tuaja në Shqipëri bëhet të Hënën më datën 25.04.2022. Ju informoj se mbledhja e dërgesave ka filluar në Londër në postkodin N22 5EX.


Ju njoftojmë gjithashtu se nisja nga Shqipëria në drejtim të Anglisë të dërgesave tuaja do të jetë më datën 01.05.2022 dhe mbledhja e dërgesave në Shqipëri ka filluar në këto qytete:

1. Vlorë

2. Fier

3. Berat

4. Lushnjë

5. Kuçovë

6. Poshnjë

7. Korçë

8. Pogradec

9. Përrenjas

10. Hotolisht

11. Librazhd

12. Pajovë

13. Peqin

14. Kavajë

15. Durrës


Ju mund ti dërgoni dërgesat tuaja në të gjitha ditët në Elbasan dhe në Tiranë.


Për të gjitha informacionet ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit dhe në ËhatsApp:

Shqipëri: 0683676959

0694705893


Britani e Madhe:


00447395287400


Besimi juaj mbetet prioriteti ynë!

Ju faleminderit për bashkëpunimin tuaj me ne.


83 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page