top of page

TË TJERAT…


NjË POEZI NGA MYSLIM MASKA

TË TJERAT…

Më E BUKURA e Botës

Është Ëndrra:

Në ëndrra lindim,

Në ëndrra vdesim,

Ëndërr është Jeta,

Dhe universi…

Të tjerat i dinë

Shenjtët…

Athinë, 20- 11 - 2023

29 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page