top of page

SHQEPI VETË


Natasha Limaj

Rrallë poeti , bën poet, më rrallë profeti, profet… Dhe në bëftë , s'bën vaki, të kaloj' hijen e tij… Në ardhur nga linjë poetësh, akoma më shumë, profetësh… Mbi Ta… ,mos ” lum’e përrua” Shqepi vetë rrugët e tua!...

67 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page