top of page

Sezoni Archer 4 episodi 7 vëmendje rrezikut që i kanoset Ambasadorit shqiptar


Sezoni Archer 4 episodi 7 vëmendje rrezikut që i kanoset Ambasadorit shqiptar

Sezoni Archer 4 episodi 7 sjell në pah bandat që kanë një skenë rreziku tek Kuzhina e tyre. Komedia e animuar e spiunit Archer debutoi në vitin 2009 dhe ndjek karakterin e titullit egoistik, femëror dhe alkoolik. Shfaqja është menduar si një parodi e filmave spiunë të viteve 1960 dhe shfaqjeve televizive si Get Smart, me një film të filmave James Bond të epokës Roger Moore. Ndërsa Archer është në misione rreth botës, seriali merr pjesën më të madhe të tij komedi nga marrëdhëniet ndërnjerëzore midis spiunit dhe shokëve të tij neurotikë. Skripti i serialit që ka qenë mes shikuesve televizivë për një kohë të gjatë, i cili madje kaloi me shfaqjet e gatimit të TV-së realiste në sezonin Archer 4, episodi 7 “Live And Let Dine”. Skena ka në mes karakteret Archer, Lana, Ray dhe Cyril që shkojnë në mënyrë të fshehtë në restorantin e kuzhinierit të famshëm Lance Casteau(ylli i ftuarAnthony Bourdain) për shkak të një kërcënimi që po i kanoset ambasadorit shqiptar, i cili do të darkojë atje. Shtimi i stresit është një mrekulli që e sjell ekuipazhi i kamerave, që i ndjekin ato rreth për shfaqjen Bastard të Casteau dhe duke regjistruar çdo lëvizje të tyre me secilën prej fyerjeve të tij. Sezoni i Archer 4 episodi 7 "Live And Let Dine" gjen ekipin që po shkon në fshehtësi në një kuzhinë - ndërsa merr pjesë në një seri realiteti.17 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page