top of page

S’QE E THËNË…


S’QE E THËNË…

Valentini, do shkojmë në Venecia?

Të shmallemi me miqtë tanë të vjetër,

Natashën dhe Kozmanë?

-Patjetër!

U nisëm, AVIONI RA…

S’qe e thënë të çmalleshim

Për të fundit herë!...

8 – 12 – 2022 Athinë.


24 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page