top of page

QËNKA E PABESË…


QËNKA E PABESË…

Ndjenjës s’i besohet,

Qënka e Pabesë!

Dhe pse tu betova ty

Për një tjetër vdes… 7- 6 -2023, Athinë.

34 views0 comments

Comentarios


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page