top of page

PËRSE?...


NJË POEZI NGA MYSLIM MASKA

PËRSE?...

Përse kaq shumë dritë

O ZOT!...

Që të verbohemi,

Dhe të mos shohim

TY?...

Athinë, 21- janar 2023.

32 views1 comment

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page