top of page

Një mundësi më shumë për të patur librin "Në Vorbullat e Jetës"


Lela Qejvani


Krijuesja vlonjate, Lela Qejvani, është botuar në prishtinë nga „Lena Graphic“. Me këtë rast ajo ka publikuar librin e saj me titull "Në Vorbullat e Jetës". Edhe pse ka mbaruar studimet në Institutin e Lartë Bujqësor të Kamzës, ajo kurë nuk e ndarë dëshirën dhe talentin e saj të hershëm ndaj krijimeve peotike.

Kështu këto ditë ajo fton në kafe Flow Bar ngjitur me OSHE-në në Vlorë miq të letrave dhe krijues, të gjithë ata që dëshirojnë të kenë një kopje të librit në bibliotekën e tyre. Ajo shprehet: „Gjithashtu kush ka dëshirë të ketë në bibliotekën personale edhe librin në fjalë, mund ta marrë si dhuratë prej meje.„ Me këtë rast ajo shton „Falënderoj mikun tim Hajdar Lubonezi pronar i shtëpisë botuese „Lena Graphic Prishtinë“ që ma dha këtë mundësi. Ju mirëpres nga ora 18 me 20 nesër data 01- 09 - 2021! Me respekt Lela Qejvani. (Fjala e Lirë: www.fjalaelire.com)24 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page