top of page

Ndërroi jetë muzikanti Fredi Lalaj


Ndërroi jetë një nga anëtarët e komunitetit shqiptar në MB i prekur nga virusi Covid 19. Fredi Lalaj, ishte muzikant dhe ishte thuajse në të gjitha aktivitetet e komunitetit shqiptar, sidomos në ato që organizoheshin tek Vila Ronel Restaurant. Stafi ynë i shpreh ngushëllimet familjes dhe të afërmve të tij.

50 views0 comments

Opmerkingen


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page