top of page

NË ËNDËRRAMirë që në jetë ishe këshilltarja më e mirë e rreptë, e drejtë. fjala peshë të kishte.

Por edhe tani Vendi s' të rehaton ngrihesh dhe vrapon me dashuri "më zgjon".

Kur je e gëzuar Vjen mbuluar me dritë. Shpesh më zë pritë m' ofron kurajo, qetësi

largohesh gjithë mërzi. Ti në atë jetë unë në këtë jetë si dikur, nënë e bijë.

31 views0 comments

תגובות


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page