top of page

Londra mirëpriti 2022-ën me shfaqje 'spektakolare' të fishekzjarreveShumë festime të mëdha u anuluan në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar dhe klubet e natës u mbyllën në Skoci, Uells dhe Irlandën e Veriut; një numër i madh ka të ngjarë kaluan kufirin me Anglinë; Shfaqja e fishekzjarreve në Londër vazhdon, por njerëzve iu kërkua të shikojnë ato në TV.29 views2 comments

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page