top of page

Kryetari i i Grupseksionit të PD-së Barking dhe Dagenham në BM, përshëndet fitoren e Bashës


Kryetari i i Grupseksionit të PD-së Barking dhe Dagenham në BM, përshëndet fitoren e Bashës


Kryetari i Grupseksionit të PD-së Barking dhe Dagenham në BM, Gazmend Cufaj, me anë të një postimi në komunikimin e tij direkt me anëtarët e këtij Grupseksioni ka reaguar për fitoren e Lulzim Bashës, i cili u rikonfirmua në krye të PD në votimet e 13 qershorit. Cufaj shkruan se Basha ka marrë një fitore spektakolare ku demokratët anembanë vendit i kanë besuar votën atij.

“Fitore spektakolare e Kryetarit Basha, në votimin e demokratëve shqiptarë që besojnë tek lidershipi i Tij, tek udhërrëfyesi dhe ringritësi i PD-së në nivele të reja.“ Amëtarët e këtij grupseksioni të PD-së e mbështesin hapur dhe totalisht alteranativën e tij.

47 views0 comments

コメント


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page