top of page

Ja përballjet dhe datat e 8 ekipeve më të mira të Europianit të futbollit


Ja përballjet dhe datat e 8 ekipeve më të mira të Europianit të futbollit


Me largimin e mbrëmshëm të Gjermanisë dhe të Suedisë, ja 8 ekipet se si do të ndeshen dhe datat:

Me datë 2 korrik Ora 18.00: Zvicër-Spanjë Ora 21.00: Belgjikë- Itali

Me datë 3 korrik Ora 18.00: Çeki-Danimarkë Ora 21.00: Ukrahinë-Angli

23 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page