top of page

Farë e poshtër!


Nebil Çika


Vrane djalin e Isa Boletinit ! Burgosen djalin e Ismail Bej Vlores ! Pushkatuan te pakten 7 firmetare te Pavaresise! Pushkatuan nipin e Hasan Tasinit! Pushkatuan Prek Calin! Mbyten me tortura, Imzot Vicens Prenushin. I prishen varret dhe i hodhen eshtrat ne lume Gjergj Fishtes dhe Iliaz Bej Vrionit! Burgosen dhe perndoqen pa meshire familjen Qiriazi! Vrane ne mes te Tiranes ministrin e Mbrojtjes se Kosoves Ahmet Krasniqi! Dhe bejne tani si patriote te medhenj!40 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page