top of page

RETË…


NJË POEZI NGA MYSLIM MASKA

RETË…

Retë n’a tjerrin shpirtin

Me vetëtima e

Bubullima,

Digjemi dhe vdesim!

Pastaj,

Shirat dhe stuhirat

Na ringjallin

Të gëzojmë jetën…

18 – 02- 2023, Athinë.

211 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page