top of page

Si u ndryshua emri nga PPSH në PS


Si u ndryshua emri nga PPSH në PS

Kreu i PD, Sali Berisha ka publikuar një dokument në Facebook, ku sipas tij kemi të bëjmë vetëm me ndërrim të emrit nga PPSH në PS, 31 vjet më parë dhe jo rithemelim. “Ja dokumenti! Per fallsifikatoret e historise qe paraqesin nderrimin e emerit si rithemelim!”, shkruan Berisha. Dokumenti i cili mban firmën e Fatos Nanos është i 3 korrikut 1991.

9 views0 comments

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page