top of page

Shqiptarë dhe turq bashkë në Turne Bamirësie të Futbollit


84 views1 comment

1 Comment


Hysen Perlesha: Respekte Fatmir. Nuk di te them me shume se çfar thoshte mother Tereza. ( Te gjithe në mund te bejme gjera te vogla me zemer te madhe) Ju pershendes Familjarisht dhe te fala

Like

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page