top of page

Rita Ora: Mbretëresha ishte një grua e pabesueshme


Mendoj se nuk jam e vetmja me një ndjenjë të madhe humbjeje dhe trishtimi sonte. Mbretëresha ishte një grua e pabesueshme që i dha gjithë jetën vendit të saj. Ajo mbretëroi me një hir, elegancë dhe nder të tillë. Një frymëzim i vërtetë për të gjithë ne. Mendimet dhe lutjet e mia janë me familjen mbretërore në këtë kohë të vështirë dhe të trishtuar. U preftë në paqe.RITA ORA

15 views0 comments

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page