top of page

Risi e re e demokratëve të Barking dhe Dagenham në kohë karantine


Një nga risitë e reja që ka zhvilluar këto ditë të Karantinës në Mbretëri të Bashkuar, Kryetari i Grupseksionit të PD-së për Barking and Dagenham ka qenë rimodelimi me “Watsap grup call” për të organizuar strukturat përkatëse dhe për t’i informuar anëtarët e ndihmuar njëherazi në raste të ndryshme. “Me këtë lloj mënyre Grupseksioni është vazhdimisht në lidhje”, na thotë Kryetari i Grupseksionit, Gazmend Cufaj, që është një biznesmen mjaft i suksesshëm në Britani të madhe dhe njëkohësisht dhe një nga demokratët e përkushtuar e të devotshëm.
113 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page