top of page

Printojeni këtë poster dhe vendoseni në dritaren tuaj...


Printojeni këtë poster dhe vendoseni në dritaren tuaj për të treguar mbështetjen tuaj për Heronjtë tanë NHS


Ne po i bëjmë thirrje ushtrisë sonë të lexuesve me zemër të madhe që të shtypin dhe shfaqin këtë poster të veçantë duke përshëndetur heronjtë tanë NHS. Thjesht klikoni në lidhjen këtu dhe lëvizni poshtë për të shtypur posterin falas të ylberit dhe me krenari pop atë në dritaren tuaj.

36 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page