top of page

PREKMËAlbana Shala


si te prekesh nje enderr, nje te panjohur

prekme si te prekesh nje tel qe kendon nje liber te dashur nje tufe borzilok

Prekme si penda bojen boja letren uji kyçet vera qiellzen drita frutin

prekme si per te paren dhe per te fundit here

prekme pa me prekur prekme


8 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page