top of page

Policia fillon apelin urgjent për një shqiptar të zhdukur që la spitalin ...


Policia fillon apelin urgjent për një shqiptar të zhdukur që la spitalin 'para se stafi të mund ta trajtonte atë'

Burri u pa për herë të fundit në ora 5 pasdite të Dielën duke lënë Spitalin e Përgjithshëm Tameside Policia ka filluar një apel urgjent për një njeri të zhdukur që la spitalin 'para se stafi mjekësor të ishte në gjendje ta trajtonte atë'. Oficerët thonë se ata po shqetësohen gjithnjë e më shumë për mirëqenien e tij. Ai u pa për herë të fundit rreth orës 17:00 të së dielës duke ecur drejt daljes në rrugën Darnton të Spitalit të Përgjithshëm Tameside. Burri besohet të jetë shqiptar dhe përshkruhet si një trup i mesëm me flokë kafe të errët dhe është i moshuar nga 20 deri në 30 vite. Ai ka një dëmtim të syrit, të zi dhe një në kokë dhe për herë të fundit është parë i veshur me një kapuç gri, bluza të lehta gri dhe tuta të bardhë. Në një deklaratë, Policia e Madhe e Mançesterit tha: "Oficerët kanë lëshuar një imazh të një njeriu të zhdukur mirëqenien e të cilit po shqetësohen gjithnjë e më shumë pasi ai la spitalin para se stafi mjekësor të ishte në gjendje ta trajtonte atë. "Oficerët janë duke punuar shumë për të vendosur identitetin e këtij njeriu, por për shkak të dëmtimeve që njeriu duket se ka pësuar, ata po kërkojnë ndihmën e publikut për ta gjurmuar atë në mënyrë që të sigurohen që ai është i sigurt dhe i mirë." Çdokush me ndonjë informacion në lidhje me këtë njeri kërkohet të kontaktojë policinë në 0161 856 9262 duke cituar numrin e incidentit 2118 të 21/03 / 20 ose Crimestoppers në 0800 555 111.

82 views0 comments

Comentários


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page