top of page

PA MË THUAJ…


NJË POEZI NGA MYSLIM MASKA Pa më thuaj, Kush e trallis Botën? Shenjtët dhe të mençurit Apo të pistët Mediokrit?... Më thoni ju lutem Se, s’e kuptoj dot, Kur një BILBIL vdes Përse qajnë gjithë zogjtë?... 12 –Mars- Athinë.


103 views3 comments

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page