top of page

PËRDITSHMËRI

Updated: Nov 22, 2019


Lida Lazaj

Nga Lida LazajAtlete Blu Motion, ose të çfarëdo firme tjetër, me kushtin e vetëm, që nëse qytetit s'ia bëj udhëtimin më të lehtë të mos i bëhem kokrrizë rëre në sy.

Pantallona Lindex si pemë shëtitëse me ngjyra vjeshte.

Domosdoshmërisht xhaketën e babait, për t'u mbrojtur nga rrufe e shira të beftë, por edhe fushë busulle dhe një mendim të ri shigjetë orientuese.

Dhe natyrisht pak kokëdhimbje.

Ah, dhimbje koke, gratis ti jep kjo kohë marroke.


16 views0 comments

Commenti


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page