top of page

Nuk dua të vdes


NJE LIRIKE NGA MYSLIM MASKA

• * **

Nuk dua të vdes,

Por dhe në vdiqa,

Nuk bëhem pishman asnjë çikë.

Më i lumtur,

Nga shumë që s’lindën

Isha,

Që s’e panë

Ketë botë të pistë…‘

49 views2 comments

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page