top of page

NENI I PARË


NENI I PARË: -Kush vë dorë mbi nënën dhe babën varje në litar!

Ka krieminel gjithefarelloj, Si kafshët e egra gjithëfare, Ka krieminel trafikant femijësh, Vjedhës jete, hajdut organesh!


Ka krieminel që vrasin për drogë, Krieminel luftë që popuj shfarosin, Ka krieminel fashista që nisin Luftra Botrore!


Ka krieminel që vjedhin, Përdhunojnë, Kamikaz, terroristë që në paqe sjellin morte!


Por kryekrimineli i Botës, Është bastardi horr, Ai, haram gjiri i nanës, Mbi nënën e babën kush vë dorë...!


Në kushtetutat e Botës duhet neni i parë: -Kush vë dorë mbi nënën dhe babën, varje në litar!!!!

14 views0 comments

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page