top of page

Ndihma: Sot në Hendon, Wood Green dhe Barking


Sot në Hendon, Wood Green dhe Barking

Sot në Hendon, Wood Green dhe Barking ne i mblodhëm të gjitha ndihmat materiale dhe lekët që na kanë sjell shqiptarët në Britani, dhe një pjesë e madhe e ndihmat tani janë të gatshëm të transportohen në Shqipëri.

Ne duam të falënderojmë çdo njeri që erdhi dhe kontriboi që së bashku të ndihmojmë në lehtësimin e vuajtjeve të atyre të prekur nga tërmeti në Shqipëri. Ne gjithashtu dëshirojmë të falenderojmë kompaninë Jetoni Transporti që do i transporton materialet nga Britania në Shqipëri.

Shpresojmë se me këto ndihma nesër sado pak do të lehtësohet dhimbja e atyre që vuajnë sot.


40 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page