top of page

NË KLUBET E NATËS!...
NË KLUBET E NATËS!...

Në klubet ë natës,

Në shishet boshe të rakisë, konjakut

Verës ,uiskit,

Shoh imazhet e miqve të mi

Të lodhur, të munduar

Të ndershëm

Te rraskapitur…

Siç shoh dhe rrufjanët.

E DEHUR

Që me makinat luksoze

Shkojnë në MOTELE ME KUÇKAT

T’i bien Mandolinës… Athinë,27,11, 2023

32 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page