top of page

ME HËNËNNjë dashnore e vjetër - hëna, më shkel syrin në netët pranverore.

Yjet inatçorë plasin dhe shajnë: " Prostitucion" ! duke mbjellë në mendjet e tyre errësirën qiellore.

10 views0 comments

תגובות


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page