top of page

LUMI IBËR


Ymrije Beqiri

LUMI IBËR

Preka lumin Ibër këtë fundjavë Shtëtita në lëndina gjelbëruar Preka dhe ujin që vinte me valë Nga lumi Ibërit me dallgë trazuar

Ika nga Mitrovica,e nga Ibëri Lotët me lumin, prap u takuan Edhe pse sot gëzojmë lirinë, Në truallin,Mitrovicë e pa ç'liruar!


25 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page