top of page

“Lumi i varkave të vogla”


Dita e parë!

Mbi dëshirën e miqve të letërsisë për lexim.

Me ftesë të mikut tim poet Agron Calliku po publikoj librin më të ri me ese të shkurtra të autorit dhe mikut tim Mark Simoni me titull “Lumi i varkave të vogla”.

Dhe në dëshirën e tij të zgjedhë një koleg për ti paraqitur kopertinën dhe titullin e librit në një postim pa koment apo kritikë për çdo ditë nga një autor për 10 ditë.

Kjo do mund t’i shërbejë kthimit tek leximi aq më shumë në këtë kohë të lirë, pa liri...

Lexim të këndshëm!

Përzemërsisht Eli Kanina

30 prill 2020.

31 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page