top of page

LIGËSIA


Shkëlzen Halimi

Pak para mesit të natës në pabesi të vrasin te nesërmen qëndrojnë në bisht të kortezhit dhe në varrim luten për shpirtin tënd

21 views0 comments

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page