top of page

Kryemadhi takon ambasadorin e ri të Britanisë


Kryemadhi takon ambasadorin e ri të Britanisë: Të bashkëpunojmë ngushtësisht për të çuar përpara synimet e përbashkëta


Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e ri të Britanisë së Madhe në Tiranë, Alastair King-Smith. Kryemadhi publikon në “Facebook” fotografi nga takimi me ambasadorin, ndërsa thekson se mirëpret bashkëpunimin me të për të çuar përpara synimet e përbashkëta. “Mikëprita me kënaqësi në një takim ditën e sotme, Ambasadorin e ri të Britanisë së Madhe, Z. Alastair King-Smith. Mirëpres të bashkëpunojmë ngushtësisht për të çuar përpara synimet e përbashkëta, si dhe për të afruar më tepër popujt e dy vendeve tona. 🇦🇱🇬🇧”, shkruan Kryemadhi.

28 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page